Vaša IP adresa je 3.226.72.194


Schovaj menu Zobraz menu

WebEdit vám umožní jednoducho a rýchlo manažovať vaše webové stránky bez znalostí programovania a kódu HTML. Viac o redakčných systémoch.

Výhody redakčného systému WebEdit

 
  • jednoduché ovládanie
  • bezstarostná inštalácia (vytvorenie šablón a implementáciu systému zabezpečí firma Xion)
  • spokojná prevádzka (firma Xion dozerá na fungovanie systému počas celej doby funkčnosti)
  • ľubovoľná grafika (systém je možné implementovať aj do vlastného dizajnu)
  • vyššia bezpečnosť
  • podpora SEO (používanie meta-tagov, úrovne odstavcov,...)
  • slovenské prostredie
  • školenie používania
 

Popis systému WebEdit

WebEdit je štandardný systém na správu webového obsahu, podobný systémom Wordpress, Joomla alebo Drupal. O vývoj, implementáciu a podporu sa stará firma Xion, s.r.o.

Pri vývoji boli využité dlhoročné skúsenosti s tvorbou webov a požiadavky zákazníkov. Systém je zameraný na jednoduché ovládanie, podobné používaniu kancelárskych balíkov. Správu webu zvládne preto naozaj každý a stačí k tomu iba krátke školenie.

Systém je rozdelený do viacerých modulov (Články, Fotogaléria, Produkty,...). Inštalujú sa iba tie moduly, ktoré naozaj potrebujete.

Požiadavky systému WebEdit

Systém používa programovací jazyk PHP a databázu mySQL. Beží na unixovských serveroch (systém Apache). Toto sú štandarné požiadavky na webhosting a spĺňa ich väčšina webhostingových poskytovateľov.
WebEdit je možné implementovať aj do fungujúcich statických webov.

Autor redakčného systému WebEdit

Tvorca systému na správu internetových stránok WebEdit je spoločnosť Xion, s.r.o. Spoločnosť zabezpečuje implementáciu, prevádzku, tvorbu šablón a aktualizácie systému. Zákazník sa prakticky nemusí o nič starať, spoločnosť môže vytvoriť aj dizajn (prípadne adaptáciu grafického návrhu) a poskytne aj webhosting. Počas prevádzky poskytne aj optimalizáciu stránok (SEO) a internetový marketing (SEM). Domovské stránky spoločnosti Xion, s.r.o.

Ako si objednať WebEdit?

Kontaktujte nás prosím pomocou stránky Kontakt. Na základe vašich predstáv a požiadaviek bezplatne vytvoríme návrh riešenia, harmonogram a cenovú ponuku.
Veríme, že sa stanete našim ďalším spokojným zákazníkom.